Rozohrajte symfóniu chutí a farieb v jedinom šálke.

Legenda čaju Oolong rozpráva príbeh o zberači čajov a kríkmi s omamnou vôňou. Veľký čierny had, ktorý sa okolo čajovníka vinul, označoval ten najlepší z najlepších. Prvotriedna kvalita čaju aj špeciálna metóda zvinovania sa premieta do všetkých tónov chutí. Zalejte Oolong prvýkrát, druhýkrát, tretíkrát … aj niekoľký výluh vás bude prekvapovať. Svoje náročné čajové “ja” budete chcieť rozmaznávať každý deň.

  • Formosa Oolong

    3,31 6,32 
    Čaj pochádza z taiwanskej farmy vo Fujiane. Tmavo zelené zvinuté lístky rastlinnej vône dávajú po zaliatí kompaktnú, príjemne zaoblenú chuť s ľahko praženou notou. Oolongy sú všeobecne známe, ako čiastočne fermentované čaje. Produkujú sa hlavne v Číne, a na Taiwane. Lístky na výrobu tohto čaju sa nesmú zbierať príliš skoro a je nutné ich spracovať hneď po zbere. Najskôr sa nechajú prudko zvädnúť na priamom slnku, a potom sa jemne pretriasajú v bambusových košoch, aby okraje trochu zmäkli. Nasleduje striedavé pretriasanie a sušenie, pokiaľ lístky jemne nezožltnú.
  • Milk Oolong – Mliečny oolong

    9,78 19,26 
    Základom je kvalitný oolong z jarnej úrody v Anxi vo Fujianu. Pred zaschnutím sa čajové lístky špeciálnym spôsobom ochucujú. Pôvod jeho výroby je na Taiwane. Oolongy sú všeobecne známe, ako čiastočne fermentované čaje. Produkujú sa hlavne v Číne, a na Taiwane. Lístky na výrobu tohto čaju sa nesmú zbierať príliš skoro a je nutné ich spracovať hneď po zbere. Najskôr sa nechajú prudko zvädnúť na priamom slnku, a potom sa jemne pretriasajú v bambusových košoch, aby okraje trochu zmäkli. Nasleduje striedavé pretriasanie a sušenie, pokiaľ lístky jemne nezožltn
  • Slávny predstaviteľ polofermentovaných čajov. Veľké, hrubé listy, výrazná a veľmi príjemná vôňa. Doporučujeme pre každého milovníka kvalitného čínskeho oolongu. Oolongy sú všeobecne známe, ako čiastočne fermentované čaje. Produkujú sa hlavne v Číne, a na Taiwane. Lístky na výrobu tohto čaju sa nesmú zbierať príliš skoro a je nutné ich spracovať hneď po zbere. Najskôr sa nechajú prudko zvädnúť na priamom slnku, a potom sa jemne pretriasajú v bambusových košoch, aby okraje trochu zmäkli. Nasleduje striedavé pretriasanie a sušenie, pokiaľ lístky jemne nezožltnú.

Title

Go to Top