Na začiatku príbehu spoločnosti OXALIS bola naša vášeň pre kvalitný sypaný čaj. Tá v lete 1993 stála za vznikom malej rodinnej firmy, ktorá za viac než štvrťstoročie vyrástla v renomovaného dovozca, spracovateľa a distribútora sypaných čajov a teraz aj výberovej kávy.

Vybudovali si pevné kontakty v pestovateľských krajinách, odkiaľ svoje produkty dovážajú napriamo (direct trade). Neustále tiež vyhľadávajú nové atraktívne čajové záhrady a kávové plantáže, aby do vašich šálok priniesli to najzaujímavejšie z celého sveta.

Čisté čaje i kávy starostlivo vyberjaú z najvydarenejších lotov, za kvalitou svojich produktov si pevne stoja. Dôsledne kontrolujú obsah pesticídov, ťažkých kovov a mikrobiológiu tak, aby čaje a kávy spĺňali pravidlá Európskej únie.

Kávu pražia na modernej, ekologickej pražičke Loring Smart. Disponujú vlastným vývojovým laboratóriom, kde ich degustačný tím vytvára originálne čajové a kávové zmesi. Na čaj a kávu aplikujú rôzne druhy arómy (u čajov navyše aj ingrediencie) a vytvárajú tak jedinečné kreácie.

Title

Go to Top